ÜYE GİRİŞİ
Üye Girişi Kullanıcı ismi Şifre
Üye ol Şifremi unuttum?
|
Son Dakika Haberleri   
Market alışverişinizi yaparken aşağıdaki seçeneklerden hangisini kullanıyorsunuz
Evime yakın olan bir marketi tercih ediyorum
İş-ev güzergahında araç park imkanı olan bir marketi tercih ediyorum
Haftasonu AVM’leri tercih ediyorum
İnternet üzerinden alışveriş yapıyorum
ANKARA PERDER GELENEKSEL ÜYE İFTAR YEMEĞİ

Ankara PERDER üyeleri 2017 Üye İftar Yemeği’nde bir araya geldi. 16 Haziran Cuma  günü Altunbileklerin evsahipliğinde  Mirabelle Fırın Mutfak’ta  gerçekleşen iftara    yerel zincir marketlerin üst düzey yöneticileri ve şirket sahipleri katıldı.


COĞRAFİ İŞARETLİ ÜRÜNLER ZİRVESİ TAMAMLANDI

Coğrafi işaretlerin ülkemizde ihmal edilen değerini mercek altına almak, coğrafi işaretli ürünler için pazar oluşturmak, alıcı ve satıcıları bir araya getirerek ürünlerin ticarileşmesine katkıda bulunmak amacıyla ATO bünyesinde gerçekleştirilen Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi 28-29 Nisan 2017 tarihlerinde ATO Congresium’da tamamlandı.


PERDER'DE EĞİTİMLER HIZ KESMİYOR

Türkiye Perakendeciler Federasyonu(TPF) tarafından organize edilen, sponsorluğunu perakende çözüm ortaklarımızdan CHEP'in üstlendiği Verimli Alan ve Kategori Yönetimi Eğitimi 21 Mart Salı günü, sponsorluğunu Nutricia ve P&G'nin üstlendiği Etkin Mağaza Yönetimi Eğitimi ise 22 Mart Çarşamba günü ATO'da tamamlandı. 


İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİMİ TAMAMLANDI

Türkiye Perakendeciler Federasyonu bünyesinde gerçekleştirilen 2017 eğitimlerinin ilki 14-15 Mart 2017 tarihlerinde ATO'da tamamlandı.     « Önceki sayfa    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Sonraki sayfa »   Son sayfa »»   
Adres : Yaşam Cad. No:7/38 Kat:12 Ak Plaza Söğütözü / ANKARA
Tel : 0312 219 20 55-56-57
Fax : 0312 219 20 58
Email : perder@windowslive.com
 
web tasarim ankara
Web Tasarim
a